Strom u řeky

Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 81.5 x 71,5 cm, Blondelový rám
Technika: olej na malířské desce, datace: 20. Století

Konec dražby: 09.12.2020 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč