Hrající si děti

Olej na dřevěné desce, malba mírně poškozena, na rámu štítek s určením Florentinský mistr 17.století, novější rám
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.12.2017 18:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 900 Kč