42. Krajiny, 2 ks
párové obrazy, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 47 cm, rámování: 54 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč