42. Pohled do města
Zdobený těžký rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 51 x 61 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč