42. Pohled do města

Zdobený těžký rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 51 x 61 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč