42. Portrét Sigismund Bouška

signováno iniciály vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 59 cm, rámování: 73 x 54 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč