42. Starý muž
Nesignováno
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 19,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 9.5.2021 06:36:34 |
1 Kč | 27.3.2021 18:52:48 |