42. U rybníka a Snopy
2 ks obrazů, signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 29 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč