Vládce ochránce

Japonská technika Satsuma, pozlaceno, Lepeno, poškozeno
Šířka: 32 cm, výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč