42. Vládce ochránce
Japonská technika Satsuma, pozlaceno, Lepeno, poškozeno
Šířka: 32 cm, výška: 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč