43. Diana
Rámováno, na reversu razítko Boots Artiste Department
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 40 x 34,5 cm
Konec dražby: 23.04.2023 15:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč