43. Moře - L FORMÁT

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 89 cm, výška: 68 cm, rámování: 75 x 96 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 18.05.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: 1 001 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
1 001 Kč18.5.2021 20:25:51
801 Kč18.5.2021 20:18:56
601 Kč17.5.2021 21:00:31
401 Kč11.4.2021 20:27:59
201 Kč10.4.2021 19:33:45
1 Kč27.3.2021 18:52:56