43. Setkání u vody
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč