Stromy u řeky
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 44 x 54
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 25.09.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč