Valentin - Muž se sklenicí

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 39 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 300 Kč