44. Borovice u vodopádu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 52 cm, rámování: 69 x 110 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč