44. Dámská společnost
signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 45 x 42 cm
Konec dražby: 06.12.2017 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč