44. Dámská společnost

signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 45 x 42 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:43

Dosažená cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
1 200 Kč2.12.2017 09:13:01