Hráči tenisu

Signováno monogramem B. S. a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1905
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 32 x 37 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč