44. Kytice ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 62 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč