44. Můstek v parku
Signováno a datováno vlevo dole, nerámováno
Technika: akvarel
Šířka: 26 cm, výška: 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |