44. Pastviny
praskání, skvrny, změna barvy, odpadané kousky rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38 x 47,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč