44. Polní cesta
zaskleno a rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 12.08.2020 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč