44. Potrét muže - Klimeš Fr.
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 63
Konec dražby: 15.04.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč