45. Chlapec v čepci
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 46 cm, rámování: 55,5 x 41,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč