45. Horské jezero
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 46 x 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč