Pohled do krajiny
Signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1959
Šířka: 26,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 41,5 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč