45. Rybářská povolenka
Indický dokument s malbou
Technika: kvaš
Šířka: 22 cm, výška: 34 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 15:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč