45. Ukřižovaný
Rámováno ve zdobeném rámu. Přiloženo osvědčení k vývozu od NPÚ.
Technika: olej na plátně, datace: 19./20. stol.
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 83 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč