450. Kristus
Signováno a datováno vlevo dole v tisku. Číslováno 10/20 a signováno tužkou vpravo dole. Paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1944
Šířka: 24,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč