451. Český krajinář - Tání v lese
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč