451. V dílně
Vpravo dole signováno rytcem "Navrátil". Paspartováno, zaskleno
Technika: dřevořez
Šířka: 4 cm, výška: 5 cm, rámování: 14,5 x 12 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč