Ikona Narození sv. Jana Předchůdce
Volná malovaná dřevěná deska. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na dřevě, datace: 19. stol.
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: volná deska
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč