46. Kytice
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 79 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč