Panorama von Bremen

nesignováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 67 x 82,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč