46. Svatá Rodina
rámováno, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 73 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč