Větrné mlýny
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 37,5 x 45,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2023 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč