467. Vesnice
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 79 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč