47. Lesní interiér
Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 15.03.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč