47. Piják
nesignováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč