47. Zátiší
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 31,5 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč