470. Západ Slunce
Signováno vpravo dole - nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 34,5 x 43,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 18:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč