48. Boží Muka
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč