Mořské vlny

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 67,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 64 x 90 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč