Zimní krajina

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč