481. Zima
signováno vpravo uprostřed
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč