49. Kolumbovo vejce
Vlevo dole pod paspartou je číslování25/32. Signováno a datování je vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1992
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 23 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč