Krajina

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartoně
Šířka: 98 cm, výška: 68 cm, rámování: 88 x 123 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč