49. Kupkův odkaz
paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 12,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 40 x 31
Konec dražby: 15.03.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč