49. Rozsévačka
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč