49. Rozsévačka

rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:24 SELČ

Zbývá: 13d 17h 5m 53s

Vyvolávací cena: 1 700 Kč