49. Stavba v Orientu
neurčený autor, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, materiál: karton
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 31,5 x 39 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč