Věž

nesignováno, akademická malba v původním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 64,5 x 54,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč