5. Farma
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 65 x 80
Konec dražby: 13.04.2023 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč